WITAMY NA STRONIE PARAFIALNEJ

25.09.2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26 NIEDZIELA ZWYKŁA 2021, 26 września 2021 r.


1. Młodzież z klasy VI, VII i VIII Szkoły Podstawowej oraz ich Rodziców  zapraszamy na Mszę świętą, którą zainaugurujemy kolejny rok formacji przygotowującej do przyjęcia sakramentu bierzmowania,  w poniedziałek 27 września o  godz. 18.30.   Zaraz po zakończeniu Mszy wieczornej, w poniedziałek ok. godz. 19.20,  zapraszamy na koncert przygotowany przez brata Benedykta Paczkę oraz muzyków z African Music School. Koncert potrwa ok 40 minut. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych parafian. 

2.  Przedstawiciele Fundacji Orla Straż  w ubiegłą niedzielę zebrali do puszek kwotę 3393 złote. Ofiary te zostaną przeznaczone na pomoc dla ofiar terroryzmu na Bliskim Wschodzie. Bóg zapłać!

3. Nabożeństwa Różańcowe rozpoczniemy w najbliższy piątek  1 października. Będziemy je odprawiać w dni powszednie o godz. 17.50, a w niedziele o godz. 17.20. 

4. Taca z przyszłej, pierwszej niedzieli miesiąca zostanie przeznaczona na spłatę pożyczki na wykonane prace w kościele.

5. Zapraszamy na nabożeństwo Transitus, upamiętniające chwalebne przejście do nieba św. Franciszka z Asyżu,  w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej ok. godz. 19.00.

6. Okazja do spowiedzi świętej jest codziennie 10 minut przed rozpoczęciem Mszy świętej. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 18.00. 

7. Do wieczności odeszła nasza parafianka śp. Karolina Sarna z ul. Zofii Stryjeńskiej. Jej pogrzeb odbył się w miniony czwartek. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie… . 

8. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu.