WITAMY NA STRONIE PARAFIALNEJ

18.09.2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25. NIEDZIELA ZWYKŁA, 19 WRZEŚNIA 2021 r.


1.  Dzisiaj w naszej parafii gościmy przedstawicieli Fundacji „Orla Straż”. Za chwilę dadzą krótkie świadectwo o losie ofiar terroryzmu na Bliskim Wschodzie oraz o możliwości niesienia im pomocy. Po każdej mszy przed kościołem będzie możliwość wsparcia ich działań ofiarą do puszek. 

2. Mężczyzn oraz młodzież męską zapraszamy na Eucharystię w ich intencji, a po niej na kolejne spotkanie formacyjne z modlitwą do  św. Józefa, dzisiaj o godz. 18.00. Tematem wrześniowej katechezy będzie: „Święty Józef – mądry wychowawca”.

3. Grupę Modlitwy oraz czcicieli św. Ojca Pio zapraszamy na Eucharystię z  nabożeństwem do św. Stygmatyka, a po niej na katechezę,  w liturgiczne wspomnienie św. Ojca Pio,  w czwartek 23 września o godz. 18.30. Przed Mszą świętą będzie można złożyć intencje i  prośby skierowane do Pana Boga za wstawiennctwem św. Ojca Pio do specjalnego  koszyka przed ołtarzem.  

4. Liturgiczna Służbę Ołtarza: kandydatów, ministrantów i lektorów a także dziewczęta z Dziewczęcej Służby Liturgicznej zapraszamy na Eucharystię w czwartek 23 września o godz. 18.30.  W obecnym roku duszpasterskim, podczas czwartkowych mszy świętych, spotykać się będzie co tydzień na modlitwie cała Liturgiczna Służba Ołtarza przy naszej parafii. 

5. Kancelaria parafialna  w nadchodzącym tygodniu będzie czynna w piątek po mszy wieczornej i w sobotę po mszy porannej.

6. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu. Szczęść Boże!