1. ZAPRASZAMY NA RORATY – Msze o Matce Bożej, które odprawiamy OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O GODZ. 6.30 RANO.Zaraz po Mszy świętej ok. godz. 7.15 zapraszamy dzieci i młodzież na śniadanie. W tych dniach odprawiamy też Msze święte o godz. 18.00.W soboty i niedziele program Mszy świętych według stałego porządku.
2. Dzieci Maryi w ramach spotkania zapraszamy w poniedziałek na Roraty i śniadanie. Popołudniowego spotkania nie będzie.
3. Zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w poniedziałek, a w środę na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30. W czwartek na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.
4. W zakrystii można nabyć małe i duże świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
5. Za tydzień będą zbierane ofiary do puszek przed kościołem na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.
6. Zapraszamy do włączenia się w GRUPĘ BIBLIJNĄ, z którą co tydzień rozważamy czytania nadchodzącej niedzieli. Spotkania odbywają się W ŚRODY O GODZ. 19.00 w sali parafialnej.
7. W czwartek obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte o godz. 6.30 rano i wieczorem o godz. 18.00. O godz. 17.30 zapraszamy na Godzinki o NMP. W czasie Mszy świętych uroczyste odnowienie Aktu poświęcenia się NMP Niepokalanie Poczętej przez przedstawicieli zakonów franciszkańskich.
8. W przyszłą niedzielę, 11 grudnia, podczas Mszy świętej o godzinie 11:00, dziewięciu aspirantów Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii zostanie włączonych grona MINISTRANTÓW, natomiast dwóch kandydatów rozpocznie CZAS ASPIRANTURY. W czasie tej Mszy świętej poświęcimy medaliki dla dzieci pierwszokomunijnych. Po Mszy świętej, zapraszamy wszystkich lektorów, ministrantów i aspirantów wraz z rodzinami do salek parafialnych na uroczystą agapę.
9. W ramach corocznego Koncertu Adwentowego w naszym kościele ZAPOWIADAMY I ZAPRASZAMY ZA DWA TYGODNIE W NIEDZIELĘ 18 GRUDNIA O GODZ. 17.15 na program artystyczny, prezentujący fragmenty poezji i dramatów Karola Wojtyły w adekwatnej nastrojowo oprawie muzycznej. Teksty recytować będzie aktorka i wokalistka scen krakowskich Magdalena Markiewicz. Warstwę muzyczną opracował i wykona na violi da gamba Marek Skrukwa.
10. Dziękujemy tym parafianom z ul. KOSMOWSKIEJ, którzy posprzątali świątynię. Mszę świętą w ich intencji odprawimy w poniedziałek o godz. 18.00. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. NAD ŹRÓDŁEM, POD SZAŃCAMI I GŁOGOWIEC.
11. Wszystkim życzymy radosnej Niedzieli.