OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

26.03.2017

Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziela Wielkiego Postu, 26 marca 2017


IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

26 marca 2017

1. Pomimo zmiany czasu do końca marca Msze święte w dni powszednie w naszym kościele nadal odprawiamy o godz. 18.00.

2. Zapraszamy na NABOŻEŃSTWO GORZKICH ŻALI, które odprawiamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.15.  Ofiary zbierane podczas Nabożeństwa zostaną przeznaczone na kwiaty i dekoracje podczas Świętego Triduum Paschalnego.

3. Seniorów zapraszamy na Mszę świętą i spotkanie w poniedziałek o godz. 8.00 rano.

4. Radę Parafialną zapraszamy na spotkanie we wtorek po Mszy świętej wieczornej.

5. Do Chorych udamy się w sobotę od godz. 8.00 rano.

6. Taca z przyszłej I Niedzieli miesiąca zostanie przeznaczona na cele remontowo-budowlane naszego kościoła parafialnego.

7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych na Mszy świętej o godz. 9.00.

8. Osoby zainteresowane czytaniem Słowa Bożego oraz śpiewem psalmów podczas liturgii Triduum Paschalnego zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 11.00.

9. Zapraszamy na cykliczne nabożeństwa: w poniedziałek do Miłosierdzia Bożego, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz w czwartek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do Mszy świętej wieczornej.

10. Zapraszamy na nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ, które odprawiamy w piątki Wielkiego Postu o godz. 17.30 i o 19.00 dla młodzieży i wszystkich późno wracających do domu z pracy lub innych obowiązków.

11. Ekstremalna Droga Krzyżowa z Mydlnik przez Balice do Czernej odbędzie się w nocy z 7 na 8 kwietnia. Szczegóły na plakacie w gablocie oraz na stronie www.edk.org.pl.

12. Dyrekcja Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 6 im Jana Pawła II w Krakowie, kształcącego dzieci z wadami słuchu zaprasza na Dzień Otwartej Szkoły, który odbędzie się 5 kwietnia 2017 b.r.

13.  Dziękujemy Parafianom z ul. Olszanickiej od numeru  25 do końca za posprzątanie świątyni parafialnej. Mszę świętą w ich intencji odprawimy w poniedziałek o godz. 18.00. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy parafian z ul. Leśmiana.

14. Wszystkim życzymy dobrej Niedzieli. Szczęść Boże!