WITAMY NA STRONIE PARAFIALNEJ

05.01.2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM 5 stycznia 2020 r.


1. W dzisiejszą niedzielę na mszach świętych o godz. 9.00 i 11.00 gościmy GÓRALSKI ZESPÓŁ MUZYCZNY „TOPORZANIE Z TENCZYNA, który zapewnia oprawę muzyczną Eucharystii oraz będzie kolędował z nami po Mszach świętych. Serdecznie zapraszamy.

2. Ofiary złożone na tacę w jutrzejszą Uroczystość Objawienia Pańskiego zostaną przeznaczone na potrzeby misyjne Kościoła. Bóg zapłać za dzisiejszą  składkę na potrzeby budowlano-remontowe naszego kościoła.  

3. TRWA WIZYTA DUSZPASTERSKA W NASZEJ PARAFII.  Dziękujemy za życzliwość, z jaką nas podejmujecie w Waszych domach, starannie i pięknie przygotowanych na tę okoliczność.  Dzisiaj i jutro nie chodzimy po kolędzie. Szczegółowy program kolędy jest dostępny w gablocie i na stronie internetowej parafii.

4.  KADZIDŁO I KREDĘ do oznaczenia drzwi naszych domów można nabyć w zakrystii. Przy wejściu do nawy głównej jest także woda święcona. Ofiary  za kadzidełka zostaną przeznaczone na  Dzieło Pomocy św. Ojca Pio.

5. SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA KONCERT KOLĘD w wykonaniu Chóru „SALAWA” w przyszłą niedzielę 12 stycznia b.r. o godz. 10.00.  Chór ubogaci swoim śpiewem w przyszłą niedzielę także liturgię Mszy świętej o godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy!

6. INFORMUJEMY, ŻE NASZ KOŚCIÓŁ W OKRESIE BOŻEGO NARODZENIA POZOSTAJE OTWARTY POPOŁUDNIAMI W NIEDZIELĘ I W UROCZYSTOŚCI. Zapraszamy do odwiedzenia świątyni podczas spacerów, na modlitwę, posłuchanie dyskretnego śpiewu kolęd, czy też na adorację betlejemskiego Dzieciątka Jezus w Szopce.

7. Dziękujemy parafianom z ul.  OLSZANICKIEJ OD NR 10 DO 19, POD SKAŁĄ, N POLANKACH I BECKA za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. Mszę świętą w ich intencji odprawimy w poniedziałek o godz. 18.30. W nowym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy parafian z ul.  OLSZANICKIEJ OD NR 25 DO KOŃCA ULICY.

8. WSZYSTKIM ŻYCZYMY DOBREJ, RADOSNEJ NIEDZIELI.