WITAMY NA STRONIE PARAFIALNEJ

03.11.2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 31 Niedziela zwykła, 3 listopada 2019


1.     Różaniec wypominkowy od poniedziałku do piątku odprawiamy o godz. 17.45, w soboty po Mszy świętej porannej i w niedziele o godz. 17.30.  W niedziele Różaniec wypominkowy odmawiamy w intencji wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach. Jutro modlimy się w intencji zmarłych polecanych przez parafian z ulicy:  Leśmiana, Jagiełka, Wyżgi, Rzepichy i Kosmowskiej.

2.     W ramach eksperymentu, od dzisiejszej niedzieli 3 listopada - 15 minut przed rozpoczęciem Mszy świętych o godz. 7.00, 9.00 i 11.00 -  będziemy emitować 12 minutowe filmiki Lectio Divina – Nowa Jakość Życia,  wprowadzające w przesłanie niedzielnej Liturgii Słowa Bożego. Serdecznie zapraszamy do wcześniejszego przybycia do świątyni.

3.     Dziękujemy za składane dzisiaj ofiary na tacę, przeznaczone  na potrzeby remontowe kościoła.

4.     Informujemy, że podczas kwesty na cmentarzu, przedstawiciele Rady Parafialnej zebrali do puszek kwotę 4295 złotych i 75 groszy oraz 1 Euro. Bóg zapłać za ofiary, które zostaną przeznaczone na funkcjonowanie cmentarza parafialnego.

5.     Chorych parafian odwiedzimy w sobotę 9 listopada od godz. 8.00 rano.

6.     Najnowszy numer naszego „Głosu Ojca Pio” poświęcony jest zagadnieniu mocy ukrytej w słabości. Jego lekturę serdecznie odradzamy każdemu, kto woli trwać w przekonaniu, że jedynie własną siłą jest w stanie zrobić wszystko. Życzymy dobrej i przepełnionej mocą ducha lektury!

7.     Dziękujemy parafianom z ul. Majówny – numery nieparzyste za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. Mszę święta w ich intencji odprawimy w poniedziałek. W nowym tygodniu do sprzątania kościoła w poniedziałek i piątek zapraszamy parafian z ul.  Majówny od nr 2 do 30 – numery parzyste.