WITAMY NA STRONIE PARAFIALNEJ

22.09.2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25 Niedziela zwykła, 22 września 2019


1. Grupę Modlitwy oraz wszystkich czcicieli świętego Ojca Pio zapraszamy na Eucharystię i nabożeństwo do św. Stygmatyka jutro w poniedziałek 23 września o godz. 18.30. Po mszy świętej zapraszamy  na spotkanie formacyjne w auli parafialnej  - kawiarence.

2. Od poniedziałku do czwartku blisko 150 braci kapucynów z naszej Prowincji Zakonnej spotka się w naszym klasztorze przy ul. Loretańskiej na kapitule Namiotów – czyli na modlitwie i refleksji nad naszym życiem i posługą. W tym spotkaniu weźmie udział wielu braci z naszej wspólnoty zakonnej. Polecamy Waszej modlitwie to ważne dla nas wydarzenie.

3.Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna w czwartek i piątek po mszy wieczornej.

4. Dziękujemy parafianom z ul. Nad Źródłem, Pod Szańcami i Głogowiec. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. Mszę świętą w ich intencji odprawimy w poniedziałek o godz. 18.30. W nowym tygodniu o posprzątanie kościoła w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej prosimy nowożeńców, ich rodzinę i przyjaciół.  

5. Serdecznie zapraszamy do zakupu prasy katolickiej, w tym szczególnie najnowszego „Głosu Ojca Pio” - poświęconego kobietom i ich relacjom z Bogiem. Życzymy dobrej lektury!

6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia oraz Wam wszystkim życzymy radosnej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na każdy dzień. Szczęść Boże!