WITAMY NA STRONIE PARAFIALNEJ

28.07.2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 17 NIEDZIELA ZWYKŁA, 28 lipca 2019


1. MSZĘ ŚW. DZIĘKCZYNNĄ ZA OCALENIE MIESZKAŃCÓW OLSZANICY przed hitlerowską zagładą odprawimy dzisiaj o godz. 11.00, w 76 rocznicę tego wydarzenia.

2. DO PUSZEK NA NOWĄ POSADZKĘ DO KOŚCIOŁA zebraliśmy w minioną niedzielę kwotę 3672 złote i 20 dolarów kanadyjskich. Bóg zapłać za te dary serca! Taca z  przyszłej, pierwszej niedzieli miesiąca również zostanie przeznaczona na potrzeby remontowo-budowlane naszej świątyni.

3. W TYM TYGODNIU PRZYPADA PIERWSZY CZWARTEK, PIĄTEK I PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA. Zachęcamy do udziału w okolicznościowych nabożeństwach. W czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do Mszy św. wieczornej. Okazja do spowiedzi świętej codziennie przed Mszą świętą.

4. CHORYCH PARAFIAN odwiedzimy w sobotę od godz. 8.00 rano.

5. Zachęcamy Was do lektury książek czy też prasy katolickiej, m.in. „GŁOSU OJCA PIO”.

6. Dziękujemy parafianom z ul. INSUREKCJI KOŚCIUSZKOWSKIEJ, PODKAMYK i JANTAROWA za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. Mszę świętą  w ich intencji odprawiamy w poniedziałek o godz. 18.30. W nadchodzącym tygodniu DO SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA w poniedziałek i w piątek  po Mszy świętej zapraszamy parafian z ul. RACZKIEWICZA.

7. Wszystkim Wam życzymy dobrej niedzieli. Szczęść Boże!