WITAMY NA STRONIE PARAFIALNEJ

06.07.2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14 Niedziela zwykła, 7 lipca 2019


1. Są jeszcze wolne miejsca na PARAFIALNY, WAKACYJNY  WYJAZD DO SKOMIELNEJ CZARNEJ w dniach od 5 do 11 sierpnia. b.r. .Szczegóły i zapisy w zakrystii.

2. ZAPRASZAMY NA KAPUCYŃSKIE REKOLEKCJE w różnych zakątkach Polski. Więcej informacji na stronie internetowej (www.kapszlak.pl).

3. ZACHĘCAMY DO LEKTURY „GŁOSU OJCA PIO” i innej prasy katolickiej.

4. DZIĘKUJEMY ZA DZISIEJSZE OFIARY ZŁOŻONE NA TACĘ, PRZEZNACZONE NA POTRZEBY REMONTOWO-BUDOWLANE NASZEJ ŚWIĄTYNI. W TRZECIE NIEDZIELE MIESIĄCA będziemy zbierali specjalne, DOBROWOLNE OFIARY DO PUSZEK przed kościołem NA POSADZKĘ do kościoła. Informujemy, że instalacja trzech witraży w kościele  została zaplanowana na czwartek 18 lipca b.r. .

5. Pan Piotr - organista będzie przebywał na urlopie od najbliższego poniedziałku do niedzieli 21 lipca włącznie. W związku z powyższym  Msze święte w tygodniu będą bez organisty, a w niedziele: 14 i 21 lipca  będzie grała Pani organistka. Do 17 lipca nie będzie także brata Cezarego – proboszcza. Kancelaria  zasadniczo będzie nieczynna. W sprawach pilnych prosimy kontatkować się z wikarym domu zakonnego bratem Markiem Wolterem lub zgłosić się na furtę domu zakonnego.

6. Firma Green Office Ecologic przeprowadzi w naszej parafii kolejbą ZBIÓRKĘ ZUŻYTEGO SPRZETU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO W DNIU 18 LIPCA b.r. Z wyprzedzeniem informujemy, że ZUŻYTY SPRZĘT ELEKTRONICZNY I ELEKTRYCZNY będzie można przywieźć na plac przed garażami domu zakonnego w dniu 17 lipca wieczorem od godz. 19.00 do 21.00 i w dniu 18 lipca do południa od godz. 8.00 do 10.00.

7. DZIĘKUJEMY PRZEDSTAWICIELOM PARAFIAN z ul. Majówny od nr 32 do 60 – numery parzyste za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. Mszę świętą w ich intencji odprawimy w poniedziałek o godz. 18.30. W nowym tygodniu do sprzątania kościoła w poniedziałek i w piątek po Mszy świętej zapraszamy parafian ul. MAJÓWNY od nr 62 do końca ulicy.

8. Przebywajacym na wakacjach zyczymy udanego wypoczynku, a wszystkim ŻYCZYMY RADOSNEJ NIEDZIELI I BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA W NOWYM TYGODNIU!