WITAMY NA STRONIE PARAFIALNEJ

20.06.2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Boże Ciało, 20 czerwca 2019


1. Dzisiaj UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI PAŃSKIEJ, CZYLI BOŻE CIAŁO. Po Eucharystii o godz. 11.00 udamy się w PROCESJI EUCHARYSTYCZNEJ DO CZTERECH OŁTARZY, usytuowanych tradycyjnie przy ul. Korzeniaka i Majówny.

2. Od jutra procesje podczas Oktawy Bożego Ciała będą odbywały się podczas nabożeństwa czerwcowego, a w niedzielę po Sumie o godz. 11.00.  Oktawę Bożego Ciała w naszej parafii zakończymy tradycyjnie w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

3. Zapraszamy na Nabożeństwo czerwcowe dzisiaj o godz. 17.30.

4. Czcicieli św. Ojca Pio zapraszamy na Mszę świętą i nabożeństwo do świętego stygmatyka w najbliższą niedzielę o godz. 18.00.  Po Mszy świętej zapraszamy na spotkanie formacyjne do sali parafialnej.

5. Parafia NMP Królowej Polski  na Woli Justowskiej oraz Rada Dzielnicy VII Zwierzyniec zapraszają na bezpłatną projekcję filmu pt. „Ocalony kościół” – niezwykle dramatyczna historia kościoła na Woli Justowskiej  w niedzielę 23 czerwca o godz. 16.00 w Sali kółka rolniczego na Woli Justowskiej, ul. Królowej Jadwigi 248. Film ten można też nabyć w formie cegiełki w cenie 20 złotych w zakrystii naszego kościoła.