WITAMY NA STRONIE PARAFIALNEJ

25.05.2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI NIEDZIELA WIELKANOCNA, 26 MAJA 2019


1. DZISIAJ ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ MATKI. Naszą miłością i wdzięcznością ogarniamy nasze zyjące Mamy.  A tym,  które już odeszły do wieczności, niech Pan okaże swoje miłosierne oblicze i obdarzy szczęściem na wieki.

2. RODZICÓW MŁODZIEŻY Z KLASY VIII I III GIMNAZJUM, która przyjmie w tym roku Sakrament Bierzmowania,  zapraszamy na spotkanie jutro  w poniedziałek 27 maja,  po Mszy wieczornej w sali parafialnej.

3. Zapraszamy na SPOTKANIE BIBLIJNE  we wtorek  po Mszy wieczornej w salce parafialnej.

4. ZAPRASZAMY NA NABOŻEŃSTWA MAJOWE, które w naszym kościele odprawiamy codziennie pół godziny przed Mszą świętą wieczorną. Od soboty rozpoczniemy Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

5. Zapraszamy na ADORACJĘ Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15.00.

6. W CZWARTEK PRZYPADA DZIEŃ 80. ROCZNICY ERYGOWANIA NASZEJ KRAKOWSKIEJ PROWINCJI KAPUCYNÓW. W duchu wdzięczności serdecznie zapraszamy na uroczystą Eucharystię z dziękczynnym Te Deum Laudamus w czwartek 30 maja o godz. 18.30. Po Mszy świętej wszystkich uczestników liturgii zapraszamy na „agapę” - skromny poczęstunek  na wolnym powietrzu  przed kościołem – o ile warunki pogodowe na to pozwolą.  

7. SENIORÓW zapraszam na Mszę świętą i spotkanie za tydzień w poniedziałek 3 czerwca o godz. 8.00 rano.

8. DZIĘKUJEMY Parafianom z ul. NA BORACH, CHOLERZYN i AMAZONEK od nr 1 do 7 za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty.  Mszę świętą w ich intencji odprawimy w najbliższy poniedziałek o godz. 18.30. W obecnym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy parafian y ul. Amayonek do końca.

9. Serdecznie zapraszamy do lektury najnowszego numeru Głosu św. Ojca Pio.  

10. Wszystkim Życzymy radosnej niedzieli i dobrego nowego tygodnia! Szczęść Boże!