WITAMY NA STRONIE PARAFIALNEJ

12.02.2017

Ogłoszenia duszpasterskie - Niedziela 12 lutego 2017


SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 12 lutego 2017

1. Zapraszamy na cykliczne Nabożeństwa do naszej świątyni, które odprawiamy pół godziny przed Mszą świętą wieczorną: w poniedziałek do Bożego Miłosierdzia i w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do Mszy świętej wieczornej.

2. Zapraszamy do włączenia się w Grupę Biblijną, której spotkania odbywają się w środę o godz. 19.00 w Sali parafialnej.

3. Wraz z grupą Seniorów udamy się do Kina Kijów na film „Ślady stóp”. Seans rozpocznie się we wtorek 14 lutego o godz. 12.00.

4. Informujemy, że taca remontowo-budowlana z poprzedniej niedzieli wraz z ofiarami przesłanymi na konto parafii wyniosła 5140 złotych. Bóg zapłać!

5. W tym tygodniu będziemy kontynuować prace remontowo budowlane związane z przygotowaniem miejsca pod dwa zamykane konfesjonały.

6. Już dziś zapraszamy do włączenia się w parafialną akcję „Wyślij pączka do Afryki”, którą przeżyjemy w naszej parafii w niedzielę 26 lutego b.r. Zapraszamy tradycyjnie gospodynie do upieczenia ciast i ciasteczek. W raz z fundacją „Kapucyni i Misje” będziemy oferować kawę i ciasto przed kościołem. Datki z akcji zostaną przeznaczone dla naszych misjonarzy w Afryce. Ufam, że tak jak co roku życzliwie włączymy się w tę akcję.

7. Dziękujemy przedstawicielom Parafian z ul. Powstania Styczniowego. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. Mszę świętą w ich intencji odprawimy w poniedziałek o godz. 18.00. W tym tygodniu do troski o kościół parafialny zapraszamy Parafian z ul. Insurekcji Kościuszkowskiej i Podkamyk.

8. Z naszej społeczności parafialnej odeszła do wieczności śp. Rozalia Niziołek, lat 91 z ul Majówny. Jej pogrzeb odbył się już na cmentarzu Batowickim. Wieczny odpoczynek racz je dać Panie… .

9. Wszystkim życzymy dobrej Niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu. Szczęść Boże!