WITAMY NA STRONIE PARAFIALNEJ

17.02.2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 6 NIEDZIELA ZWYKŁA, 17 LUTEGO 2019


1. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj można złożyć DOBROWOLNĄ OFIARĘ DO PUSZEK PRZED KOŚCIOŁEM NA PROJEKTOWANY  WITRAŻ ŚW. JANA PAWŁA II – jako dar parafian i ludzi dobrej woli.

2. Komunia Małżeństw – inicjatywa dla małżonków, którzy chcą zgłębiać różne sprawy małżeńskie, zaprasza małżonków  na spotkanie  W PRZYSZŁY PIĄTEK 22 LUTEGO W SALI DUSZPASTERSKIEJ NASZEGO DOMU ZAKONNEGO OD GODZ. 18.30 DO 20.30. Tematem spotkania będą „Konsekwencje grzechu pierworodnego dla małżeństwa”. Zapraszamy wszystkie pary, które chcą budować więź w swoim małżeństwie, rozważyć Słowo Boże i porozmawiać we dwoje na ważne tematy. Prosimy o potwierdzenie przybycia na adres mailowy (magdalena_poprawa@wp.pl) i przekazanie zaproszenia innym małżonkom. Szczegóły na stronie internetowej parafii.

3. CZCICIELI ŚWIĘTEGO OJCA PIO zapraszamy na Mszę świętą i Nabożeństwo do św. Stygmatyka w przyszłą sobotę 23 lutego o godz. 8.00 rano. Po Mszy świętej zapraszamy na spotkanie formacyjne w sali parafialnej.

4. Zapraszamy do udziału w PARAFIALNEJ AKCJI „WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI” którą organizujemy we współpracy z Sekretariatem Misyjnym i Fundacją Kapucyni i  Misje w przyszłą  NIEDZIELĘ 24 LUTEGO. Jak co roku będzie można napić się dobrej kawy w zaimprowizowanej kawiarni przed kościołem. Będzie można także zakupić i zjeść pyszne ciastko. A zatem zapraszamy do upieczenia pączków, ciasta lub ciasteczek. Dochód z akcji zostanie przeznaczony dla Ludu Bożego i Braci misjonarzy w Afryce. Ciasto będzie można przynieść w sobotę od 18.00 do 19.00 do auli parafialnej, Osoby, które pragną włączyć się w akcję poprzez upieczenie i ofiarowanie ciasta prosimy o zapisanie się na specjalnej liście w zakrystii.  Potrzebna będzie pomoc w przeniesieniu stołów i krzeseł z salek duszpasterskich przed kościół w przyszłą niedzielę  od godz. 6.15 rano. Chętni do pomocy mogą zgłosić swój udział  i zapisać się w zakrystii.

5. MŁODZIEŻ Z KLASY VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ oraz III GIMNAZJUM w ramach przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA W KURSIE EWANGELIZACYJNYM „FILIP”  w sobotę 2 marca b.r.  Kurs odbędzie się w części rekolekcyjnej naszego Domu Zakonnego.

6. Do wieczności odeszła nasza Parafianka ŚP. ZOFIA PAWLISZYN l.82 z ul. Olszanickiej 172. Jej pogrzeb odbył się w Morawicy. Wieczny odpoczynek racz Jej dać, Panie..

7. Dziękujemy Braciom: Wojciechowi oraz Bartoszowi za posprzątanie kościoła. W nadchodzącym  tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy Parafian z ul. Powstania Styczniowego.

8. Wszystkim Wam życzymy radosnej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa  w  nowym tygodniu.