WITAMY NA STRONIE PARAFIALNEJ

03.02.2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 4. NIEDZIELA ZWYKŁA, 3 lutego 2019


1. DZIĘKUJEMY ZA DZISIEJSZE OFIARY przeznaczone na cele remontowo-budowlane naszego kościoła.

2. ZAPRASZAMY NA NABOŻEŃSTWA O GODZ. 18.00: w poniedziałek do Bożego Miłosierdzia, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz  w czwartek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do Mszy świętej wieczornej.

3. RADĘ PARAFIALNĄ ZAPRASZAM NA SPOTKANIE W ŚRODĘ PO MSZY WIECZORNEJ. W tym dniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.

4. MŁODZIEŻ PRZYGOTOWUJĄCĄ SIĘ DO PRZYJĘCIA SAKRAMENTU BIERZMOWANIA oraz WSZYSTKICH CHĘTNYCH zapraszamy na WIECZÓR KONFESJONAŁU w czwartek 7 lutego po Mszy wieczornej od ok. godz. 19.00 do 20.00.

5. RODZICÓW DZIECI, KTÓRE PRZYSTĄPIĄ W OBECNYM ROKU DO PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ zapraszamy na katechezę w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 11.00.

6. MINISTRANTÓW ORAZ LEKTORÓW WRAZ Z RODZICAMI, DZIADKAMI I RODZEŃSTWEM zapraszamy na WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE, które będzie miało miejsce w przyszłą niedzielę 10 Lutego, po Mszy Świętej o godzinie 11.00 w salkach parafialnych.

7 Z TYGODNIOWYM WYPRZEDZENIEM INFORMUJEMY, że MSZĘ ŚWIĘTĄ Z SAKRAMENTEM NAMASZCZENIA CHORYCH ODPRAWIMY W PONIEDZIAŁEK 11 LUTEGO O GODZ. 9.00 RANO. Bardzo prosimy, aby rodziny, najbliżsi   a może także sąsiedzi pomogli chorym w dotarciu do kościoła parafialnego w poniedziałek 11 lutego na godz. 9.00 rano.

8. DZIĘKUJEMY PARAFIANOM z ul. Majówny – numery parzyste od 2 do 30 ZA POSPRZĄTANIE KOŚCIOŁA I  ZŁOŻONĄ OFIARĘ NA KWIATY. Mszę świętą w ich intencji odprawimy w poniedziałek o godz. 18.30. W nadchodzącym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy parafian z ul. Majówny – od nr 32 do 60 – parzyste.

9. WSZYSTKIM ŻYCZYMY RADOSNEJ NIEDZIELI. SZCZĘŚĆ BOŻE!