WITAMY NA STRONIE PARAFIALNEJ

17.01.2019

Ogłoszenia duszpasterskie II Niedziela Zwykła, 20 stycznia 2019


  1. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na kontynuację prac remontowych w tym kościele. Składka remontowo-budowlana w poprzednią niedzielę wyniosła 5722 złote i 85 groszy. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na ten cel podczas kolędy. Podziękowanie kierujemy również do Dzieci, Młodzieży, Rodziców, do całego Grona Pedagogicznego Szkoły Podstawowej Sióstr Pijarek  - za przekazane ofiary na remont kościoła, pochodzące z Kiermaszu Ciast oraz Kiermaszu Bożonarodzeniowego – w łącznej wysokości 1.930,- zł . Informujemy także, iż na parafialne konto bankowe  - od różnych Ofiarodawców -  wpłynęła kwota 2.480,- złotych.   Wszystkim – jeszcze raz - z całego serca dziękujemy!
  2. Zapraszamy na nabożeństwa o godz. 18.00: w poniedziałek do Bożego Miłosierdzia, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz  w czwartek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do Mszy świętej wieczornej.
  3. Czcicieli świętego Ojca Pio zapraszamy na Mszę świętą i Nabożeństwo do świętego Stygmatyka w środę 23 stycznia o godz. 18.30.
  4. Komunia Małżeństw zaprasza małżonków na kolejne potkanie, które odbędzie się w sobotę 26 stycznia w  godz. od 18.30 do 20.30 w sali duszpasterskiej w Domu Zakonnym. Tematem będzie: Samotność.  Prosimy o potwierdzenie przybycia na adres mailowy (magdalena_poprawa@wp.pl) i przekazanie zaproszenia innym małżonkom. Można przychodzić na dowolne spotkania tematyczne bez zobowiązań. 
  5. Serdecznie zapraszamy na PARAFIALNE i RODZINNE KOLĘDOWANIE z KONKURSEM KOLĘD W NIEDZIELĘ 27 STYCZNIA PO MSZY ŚWIĘTEJ  O GODZ. 11.00. Prosimy przynieść instrumenty, na których gracie.
  6. Dziękujemy tym Parafianom z ul. Korzeniaka od numeru 41 do końca ulicy, którzy pomogli w minionym tygodniu w posprzątaniu kościoła. W nowym tygodniu do pomocy zapraszamy Parafian z ul. Majówny od numeru 1 do 37 (nieparzyste). 
  7. Z okazji nadchodzącego Dnia Babci (21 styczeń) i Dnia Dziadka (22 styczeń) życzymy wszystkim żyjącym wśród nas DZIADKOM wielu łask Bożych, miłości od najbliższych i wytrwałości w znoszeniu trudów codziennego życia, a zmarłym – życia w wiecznej szczęśliwości. Wam zaś Wszystkim, Rodzicom, dzieciom i młodzieży życzymy udanego odpoczynku podczas ferii zimowych. SZCZĘŚĆ BOŻE!