OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

06.01.2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO 6 stycznia 2019


1.Ofiary złożone na tacę  w dzisiejszą Uroczystość Objawienia Pańskiego zostaną przeznaczone na potrzeby misyjne Kościoła. Dlatego składka na potrzeby budowlano-remontowe naszego kościoła zostaje przeniesiona na przyszłą niedzielę 13 stycznia b.r

2. Trwa wizyta duszpasterska w naszej Parafii.  Dziękujemy za życzliwość z jaką nas podejmujecie w Waszych domach, starannie i pięknie przygotowanych na tę okoliczność.  Dzisiaj  kolęda na ul. Majówny numery nieparzyste od końca do początku ulicy – uwzględniając  numerację domów. Szczegółowy program kolędy jest dostępny w gablocie i na stronie internetowej parafii.

3. Kadzidło i kredę do oznaczenia drzwi naszych domów można nabyć w zakrystii oraz przy wejściu w nawie głównej. kościoła. Przy wejściu do nawy głównej jest także woda święcona. Ofiary  za kadzidełka zostaną przeznaczone na  Dzieło Pomocy św. Ojca Pio.

4. Zapraszamy na nabożeństwa: w poniedziałek do Bożego Miłosierdzia, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00 oraz  w czwartek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do Mszy świętej wieczornej.

5. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkania w czwartek 10 stycznia. Klasa VII o godz. 18.00. A połączone spotkanie dla klasy VIII szkoły Podstawowej  i III Gimnazjum o godz. 19.00.

6. Dziękujemy parafianom z ul. Amazonek za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. Mszę świętą w ich intencji odprawimy w poniedziałek o godz. 18.30. W nowym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy parafian z ul.  Korzeniaka od nr 1 do 39.

7. WSZYSTKIM ŻYCZYMY DOBREJ, RADOSNEJ NIEDZIELI.

8. Miłosierdziu Bożemu polećmy zmarłą 1 stycznia b.r. śp. Zofię Korzeniak z ul. Stryjeńskiej. Jej pogrzeb już się odbył. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.