OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

17.11.2018

Ogłoszenia Duszpasterskie 33 Niedziela zwykła - II Światowy Dzień Ubogich


1. W dzisiejszą XXXIII Niedzielę zwykłą obchodzimy II ŚWIATOWY DZIEŃ UBOGICH, ustanowiony przez Ojca Świętego  Franciszka. Przed kościołem możemy złożyć ofiarę do puszek na rzecz ubogich. Zgodnie z zaleceniem ks. Arcybiskupa, połowa zebranej kwoty zostanie przeznaczona na rzecz organizacji Światowego Dnia Ubogich w naszej archidiecezji, a druga jej część na rzecz osób ubogich z naszej społeczności parafialnej. 

2. RÓŻANIEC za zmarłych polecanych W WYPOMINKACH z poszczególnych ulic parafii odmawiamy w naszym kościele od poniedziałku do piątku o godz. 17.50 oraz w soboty po Mszy świętej porannej o godz. 8.30.  W niedziele modlimy się za wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach.

3. CZCICIELI ŚWIĘTEGO OJCA PIO zapraszamy na Mszę świętą, nabożeństwo i spotkanie w piątek 23 listopada o godz. 18.30. 

4. Od poniedziałku do czwartku - w sprawach  kancelaryjnych prosimy zwracać się do br. Marka Woltera, wikarego domu zakonnego z uwagi na udział proboszcza w tych dniach w spotkaniu przełożonych zakonnych.

5. DZIĘKUJEMY PARAFIANOM z ul. OLSZANICKIEJ OD NR 10 DO 19, POD SKAŁĄ, NA POLANKACH I BECKA za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. Mszę świętą w ich intencji odprawimy w poniedziałek o godz. 18.30. W nowym tygodniu o posprzątanie  kościoła parafialnego prosimy parafian z ul.Olszanickiej od nr 25 do końca ulicy. 

6. OBCHODZĄCYM W NAJBLIŻSZYCH DNIACH URODZINY, IMIENINY, JUBILEUSZE, CZY ROCZNICE, życzymy wielu łask Bożych. WSZYSTKIM Wam i Waszym najbliższym życzymy radosnej niedzieli oraz  Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu. Szczęść Boże!