WITAMY NA STRONIE PARAFIALNEJ

03.11.2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 31 Niedziela zwykła, 4 listopada 2018


1. DZIĘKUJEMY za dzisiejsze ofiary przeznaczone na kontynuację prac remontowych w kościele. Dziękujemy za ofiary przesłane na konto parafialne na ten cel. Dziękujemy tym, którzy czynią to systematycznie. Bóg zapłać!

2. RÓŻANIEC WYPOMINKOWY za zmarłych z poszczególnych ulic parafii odmawiamy w naszym kościele od poniedziałku do piątku o godz. 17.50, w soboty po Mszy porannej ok. godz. 8.30. W niedziele Różaniec odmawiamy za wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach o godz.  17.30.  

3. Do 8 listopada włącznie, ODWIEDZAJĄC CMENTARZ I ODMAWIAJĄC MODLITWĘ ZA ZMARŁYCH, MOŻEMY UZYSKAĆ DLA NICH ODPUST ZUPEŁNY – jeden raz dziennie. Pomóżmy modlitewnie tym, którzy poprzedzili nas w drodze do Domu Ojca.

4. Zapraszamy na ADORACJĘ NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU w czwartek od godz. 15.00 do Mszy świętej wieczornej. O godz. 17.50 rozpoczniemy Różaniec Wypominkowy.

5. MŁODZIEŻ PRZYGOTOWUJĄCĄ SIĘ DO PRZYJĘCIA SAKRAMENTU BIERZMOWANIA zapraszamy na spotkania W CZWARTEK 8 LISTOPADA.  Klasa VII Szkoły Podstawowej b edzie miała spotkanie o godz. 18.00 w kaplicy domu rekolekcyjnego,  Klasa VIII również  o godz. 18.00, ale w auli parafialnej, a klasa III Gimnazjum podobnie w czwartek 8 listopada o godz. 19.00 – także w auli parafialnej.

6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy do puszek na POMOC KOŚCIOŁOWI PRZEŚLADOWANEMU w PAKISTANIE kwotę 881 złotych i 10 groszy. NA UTRZYMANIE CMENTARZA PARAFIALNEGO przedstawiciele Rady Parafialnej zebrali do puszek podczas kwesty na cmentarzu kwotę 4671 złotych. Bóg zapłać ofiarodawcom oraz zbierającym.
 

7. NAJNOWSZY NUMER NASZEGO KAPUCYŃSKIEGO DWUMIESIĘCZNIKA „GŁOS OJCA PIO” jest już w sprzedaży. Tym razem poświęcony jest on ZAGADNIENIU CZASU W ŻYCIU CZŁOWIEKA. W numerze znaleźć można m.in. bardzo interesujący rozważania o tym, kiedy Bóg stworzył czas? W jaki sposób Bóg istnieje poza czasem? Ile prawdy jest w często słyszanym stwierdzeniu: „nie mam czasu”? Gorąco zachęcamy do lektury!


8. DZIĘKUJEMY PARAFIANOM  z  ul. RACZKIEWICZA za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty.  Mszę świętą w ich intencji odprawimy w najbliższy poniedziałek o godz. 18.30. W nowym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy parafian z ul. ZOFII STRYJEŃSKIEJ.

9. OBCHODZĄCYM W NAJBLIŻSZYCH DNIACH URODZINY, IMIENINY, JUBILEUSZE, CZY ROCZNICE, życzymy wielu łask Bożych. Wam i Waszym najbliższym życzymy radosnej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu. Szczęść Boże!