WITAMY NA STRONIE PARAFIALNEJ

21.01.2017

Ogłoszenia duszpasterskie 3 niedzela zwykła 2017


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 3 NIEDZIELA ZWYKŁA 22 STYCZNIA 2017

1. Wolontariuszy i młodzież zaangażowaną w Światowe Dni Młodzieży zapraszamy na spotkanie dzisiaj po Mszy świętej  o godz. 11.00

2. Jutro w poniedziałek 23 stycznia zapraszamy na Mszę świętą i zaraz po niej na Nabożeństwo do św. Ojca Pio. Kartki z intencjami modlitwy można składać do koszyczka na ołtarzu O. Pio.

3. Zapraszamy na nabożeństwa, które odprawiamy półgodziny przed Mszą świętą wieczorną:  w poniedziałek do Miłosierdzia Bożego, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w czwartek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do Mszy świętej wieczornej.

4. Radę Parafialną zapraszamy na spotkanie opłatkowe we wtorek 24 stycznia po Mszy świętej wieczornej.

5. Zapraszamy do włączenia się w Grupę Biblijną. Najbliższe spotkanie w środę o godz. 19.00.

6. Najbliższe spotkania dla kandydatów do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. odbędą się 25 stycznia dla I i II klasy gimnazjum oraz  26 stycznia dla klasy III.

7. W sobotę 28 stycznia o godz. 11.00 odbędzie się ingres arcybiskupa Marka Jędraszewskiego do katedry na Wawelu. Pamiętajmy w modlitwie o nowym metropolicie naszej archidiecezji.

8. Również w sobotę 28 stycznia, w liturgiczne wspomnienie św. Tomasza z Akwinu swoje imieniny będą obchodzić nasi wyżsi przełożeni: br. Tomasz Żak – Minister prowincjalny oraz br. Tomasz Protasiewicz – zastępca Prowincjała. Braciom Tomaszom życzymy łaski zdrowia oraz darów Ducha Świętego, potrzebnych w wypełnianiu ich odpowiedzialnej misji. Otoczmy ich naszą modlitwą.

9. Dziękujemy przedstawicielom parafian z  ul. Majówny od 1 -37 i 80 – 88 za posprzątanie kościoła w tym tygodniu i złożoną ofiarę na kwiaty. Mszę świętą w ich intencji odprawimy w poniedziałek. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy parafian z ul.  Majówny  od  44- 78.

10. Wszystkim Wam życzymy dobrej, radosnej Niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu. Szczęść Boże!