OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

10.06.2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10 NIEDZIELA ZWYKŁA NIEDZIELA, 10 CZERWCA 2018


1. Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA  CZERWCOWE, które odprawiamy codziennie pół godziny przed Mszą świętą wieczorną, a w soboty po Mszy porannej.

2. Informujemy, że taca remontowo-budowlana w poprzednią niedzielę wyniosła 3970 złotych i 1 Euro. Bóg zapłać!

3. Od jutra rozpoczynamy w kościele prace budowlane związane z przywróceniem schodów betonowych na chór organowy. Wyłączona z użytku będzie część kościoła pod chórem organowym.

4. Z uwagi na zaplanowane prace w kościele, w najbliższy czwartek nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.

5. KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA z klasy VII i II gimnazjalnej zapraszamy na ostatnie spotkanie formacyjne w czwartek o godz. 19.00 w auli domu zakonnego.

6. Zapraszamy do udziału w XVI OGÓLNOPOLSKIM CZUWANIU Z OJCEM PIO w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie, z soboty 16 czerwca na niedzielę 17 czerwca b.r. Tematem przewodnim Spotkania będą „Stygmaty świętego Ojca Pio”. Rejestracja uczestników od godz. 17.00. Szczegółowy program na plakacie w gablocie parafialnej.  Dojazd własnymi środkami lokomocji.

7. RODZINY Z DZIEĆMI zapraszamy w imieniu organizatorów na MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY pod hasłem „Niepodległa za życiem”. Początek marszu na Placu Matejki w przyszłą niedzielę 17 czerwca o godz. 10.00. Dla uczestników marszu przewidziany jest piknik rodzinny w Parku Jordana. Szczegóły na plakacie w gablotce.   

8. Nasza Prowincja zakonna organizuje WAKACJE Z BOGIEM DLA MŁODZIEŻY MĘSKIEJ. Między innymi: wędrowanie po górach, męskie wyzwania, spływ kajakowy ojców z synami. Szczegóły na www.kapszlak.pl oraz na plakatach przed kościołem.

9. Zachęcamy młodzież z Krakowa i okolic do udziału w 24 SPOTKANIU MŁODYCH W WOŁCZYNIE organizowanym przez naszą Prowincję Zakonną. Odbędzie się ono w terminie 16-20 lipca br. Więcej informacji na plakacie, ulotkach, stronie internetowej i u brata Wojciecha. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.

10. Są jeszcze wolne miejsca na PARAFIALNY, WAKACYJNY  WYJAZD DO SKOMIELNEJ CZARNEJ w dniach od 6 do 12 sierpnia. Zapisy i szczegóły w zakrystii.

11. DZIĘKUJEMY Parafianom z ul. Zofii Stryjeńskiej za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. Mszę świętą w ich intencji odprawimy w poniedziałek o godz. 19.00. W tym tygodniu zapraszamy do sprzątania kościoła RODZINĘ PAŃSTWA MŁODYCH, którzy zawrą sakramentalny związek małżeński w najbliższy piątek.

12. WSZYSTKIM MODLĄCYM SIĘ W NASZYM KOŚCIELE ŻYCZYMY DOBREJ NIEDZIELI ORAZ BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA NA CAŁY NADCHODZĄCY TYDZIEŃ!