WITAMY NA STRONIE PARAFIALNEJ

18.02.2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 18 lutego 2018


1. Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym dzisiaj i w pozostałe niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15. Ofiary zbierane podczas Gorzkich Żali zostaną przeznaczone Grób Pański i na wielkanocny wystrój kościoła.

2. Ofiary zbierane na tacę z dzisiejszej niedzieli zostaną przeznaczone na potrzeby Centrum  Świętego Jana Pawła II w Krakowie.

3. Serdecznie dziękujemy wszystkim Wam, drodzy Parafianie i sympatycy naszej świątyni za włączenie się na różne sposoby w parafialną akcję misyjną „WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI”. Dziękujemy Tym z Was, którzy upiekli i ofiarowali ciasto, dziękuję tym, którzy wsparli akcję poprzez zakup ciasta, dziękuję wolontariuszom, Sekretariatowi Misyjnemu oraz Fundacji Kapucyni i Misje. Ze sprzedaży ciast i kawy w poprzednią niedzielę zebraliśmy kwotę 4008 złotych i 55 groszy oraz 25 Euro, która została przekazana na potrzeby materialne misjonarzy w Czadzie i Republice Centralnej Afryki. Bóg zapłać!

4. Seniorów zapraszamy serdecznie na Mszę świętą i spotkanie przy kawie i herbacie z naszym dzielnicowym policjantem. Msza święta i po niej spotkanie odbędą się za tydzień we wtorek 27 lutego b. r. o godz. 8.00 rano.

5. W piątki Wielkiego Postu odprawiamy dwie Drogi Krzyżowe. O godz. 17.15 dla wszystkich parafian – w tym także dla dzieci i  o  godz.  19.00 dla młodzieży oraz osób późno wracających z pracy.

6. Od poniedziałku do czwartku br. Cezary – proboszcz będzie uczestniczył w spotkaniu formacyjnym przełożonych w Tenczynie. W pilnych sprawach prosimy zwracać się do br. Marka Woltera, wikarego Domu Zakonnego.

7. Dziękujemy przedstawicielom parafian z ul. Nad Źródłem, Pod Szańcami i Głogowiec za posprzątanie świątyni i złożoną ofiarę na kwiaty. Mszę święta w ich intencji odprawimy w poniedziałek o godz. 18.00. W nadchodzącym  tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy parafian z ul. Na Borach,  Cholerzyn, i Amazonek 1-7.

8. Dzieciom i młodzieży życzymy udanych ferii.  Wszystkim życzymy radosnej niedzieli. Szczęść Boże!