OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

21.01.2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela zwykła, 21 stycznia 2018 r.


1.    W dzisiejszą trzecią niedzielę zwykłą przypada Dzień Babci, a jutro Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

2.    Do  czwartku  25 stycznia, czyli do Święta Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła przeżywamy w kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3.    Dobiega końca wizyta duszpasterska, czyli kolęda w naszej parafii. Tym, których zdążyliśmy odwiedzić bardzo dziękuję  za serdeczne przyjęcie i za ofiarowane dary serca. Dzisiaj odwiedzę parafian w ramach kolędy uzupełniającej od godz. 15.00. Na kolędę uzupełniającą dzisiaj lub w innym do ustalenia terminie można zapisać się jeszcze w zakrystii, podając adres i nr telefonu kontaktowego. Można to uczynić także dzwoniąc lub wysyłając smsa bezpośrednio do proboszcza na numer telefonu: 604 089 963.

4. Czcicieli świętego Ojca Pio zapraszamy na Mszę świętą i okolicznościowe nabożeństwo za wstawiennictwem św. Stygmatyka we wtorek 23 stycznia o godz. 18.00.

5.    Dzieci z przedszkola nr 78 „Leśne Skrzaty” na Woli Justowskiej przedstawią Jasełka dla swoich Babć i Dziadków, Rodziców i najbliższych  w naszym kościele w sobotę 27 stycznia o godz. 14.30.

6.    Dziękujemy parafianom z ul. Olszanickiej od nr 25 do końca za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. Mszę świętą w ich intencji odprawimy w poniedziałek o godz. 18.00. W nadchodzącym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy parafian z ul. Leśmiana.

7.    Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu. Szczęść Boże!