OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

31.12.2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 31 GRUDNIA 2017, NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY


 

1. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 11.00 zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych  i całe rodziny na parafialne kolędowanie i konkurs kolęd.

2. Zapraszamy na Nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne za miniony rok 2017 z podaniem statystyk parafialnych dzisiaj 31 grudnia o godz. 17.30.

3. Jutro 1 stycznia – pierwszy dzień Nowego Roku 2018 – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte odprawimy wg porządku niedzielnego.

4. We wtorek 2 STYCZNIA ROZPOCZYNAMY WIZYTĘ DUSZPASTERSKĄ W NASZEJ PARAFII, zwaną popularnie kolędą. W dni powszednie kolędę będziemy rozpoczynać o godz. 15.30. W sobotę od godz.  9.30 rano,  a w niedzielę i w uroczystości od 15.00. Szczegółowy program w gablocie parafialnej i na stronie internetowej parafii.

5. Przed kolędowa zbiórka ministrantów i lektorów będzie miała miejsce jutro 1 stycznia 2018 roku o godzinie 17.15 w salkach parafialnych. Na spotkanie opłatkowe Służby Liturgicznej Ołtarza zapraszamy ministrantów i lektorów wraz z rodzicami i rodzeństwem 6 stycznia po Mszy świętej o godzinie 11.00 w salkach parafialnych. Jednocześnie prosimy rodziców o upieczenie, w miarę możliwości, ciast, ciasteczek oraz przygotowanie innych smakołyków, które umilą nam spotkanie.

6. W zakrystii można nabyć kadzidło i kredę. Ofiary  za kadzidełka zostaną przeznaczone na  Dzieło Pomocy św. Ojca Pio.

7. W poniedziałek zapraszamy na  Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w czwartek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do Mszy świętej wieczornej.

8. W piątek zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o godz. 17.30, a w sobotę na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP po Mszy porannej.

9. Z uwagi na rozpoczynającą się kolędę w tym tygodniu nie ma spotkania dla grupy biblijnej.

10. W SOBOTĘ 6 STYCZNIA PRZYPADA UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – ZWANA POPULARNIE ŚWIĘTEM TRZECH KRÓLI. Msze święte odprawimy wg porządku niedzielnego. Ofiary z tacy z tego dnia zostaną przeznaczone na potrzeby misyjne Kościoła.

11. Spotkanie opłatkowe dla Róż Różańcowych odbędzie się w przyszłą niedzielę 7 stycznia po Mszy świętej o godz. 9.00 w kościele. Opłatek dla Rady Parafialnej odbędzie się  również w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 11.00.  Seniorów zapraszamy na Mszę świętą i spotkanie opłatkowe w przyszły poniedziałek 8 stycznia o godz. 8.00 rano.

12. Dziękujemy parafianom z ul. Raczkiewicza za troskę za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. Msza święta w ich intencji we wtorek o 18.00. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy parafian z ul.  Stryjeńskiej. .

13. WSZYSTKIM ŻYCZYMY DOBREJ, RADOSNEJ NIEDZIELI ORAZ BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA W NOWYM ROKU 2018.