OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

26.12.2017

Ogłoszenia duszpasterskie Święto św. Szczepana, męczennika 26 grudnia 2017


1. Zapraszamy na cotygodniowe nabożeństwa: w środę do NMP Nieustającej Pomocy iw czwartek na adorację Najświętszego Sakramentu od 15.00 do Mszy św. wieczornej.

2. W najbliższą niedzielę 31 grudnia obchodzimy ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY: Jezusa, Maryi i Józefa. Na Mszy świętej o godz. 11.00 będziemy modlić się  za nasze rodziny oraz za małżonków, którzy w 2017 roku obchodzili swoje małżeńskie jubileusze. Po Mszy świętej o godz. 11.00 w najbliższą niedzielę 31 grudnia zapraszamy na PARAFIALNE KOLĘDOWANIE z konkursem kolęd dla dzieci, młodzieży i całych rodzin. Dzieci mogą przynieść swoje instrumenty muzyczne, jeśli na takowych grają.

3. Zapraszamy na NABOŻEŃSTWO KOŃCZĄCE STARY ROK KALENDARZOWY w niedzielę 31 grudnia o godz. 17.30. Za uczestnictwo w tym nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

4. Wizytę Duszpasterską w naszej Parafii, zwaną popularnie Kolędą rozpoczniemy we wtorek 2 stycznia 2017 roku. Szczegółowy program Kolędy został umieszczony w gablocie parafialnej i na stronie internetowej parafii.

5. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary, które zostaną przekazane na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.

6.  WSZYSTKIM WAM ŻYCZYMY RADOSNEGO ŚWIĘTOWANIA CZASU BOŻEGO NARODZENIA.  SZCZĘŚĆ BOŻE!