WITAMY NA STRONIE PARAFIALNEJ

04.11.2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 31 NIEDZIELA ZWYKŁA, 5 LISTOPADA 2017


1. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary przeznaczone na cele remontowe naszego kościoła.

2. RÓŻANIEC WYPOMINKOWY za zmarłych odmawiamy w naszym kościele od niedzieli do piątku o godz. 17.20, a w soboty po Mszy porannej ok. godz. 8.30 - wspominając zmarłych według ulic zamieszkania osób polecających wypominki.

3. WYPOMINKI ZA ZMARŁYCH można wrzucić do  specjalnej skarbony znajdującej się w kościele. BARDZO PROSIMY O WYPEŁNIENIE KART WYPOMINKOWYCH DRUKOWANYMI LITERAMI, zaznaczając ULICĘ I NR DOMU osoby zamawiającej.

4. Za nawiedzenie cmentarza do 8 listopada włącznie i odmówienie modlitwy za zmarłych, możemy uzyskać dla nich odpust zupełny. Należy być w stanie łaski uświęcającej i pomodlić się w intencjach papieskich.

5. RADĘ PARAFIALNĄ zapraszam na spotkanie we wtorek 7 listopada po Mszy wieczornej.

6. DZIĘKUJEMY ZA OFIARY NA UTRZYMANIE CMENTARZA PARAFIALNEGO. Do puszek zebraliśmy w dniu 1 listopada kwotę 4029 złotych i 81 groszy.

7. Bardzo chcielibyśmy, aby przy naszej parafii zaistniało DUSZPASTERSTWO PRZEZNACZONE SPECJALNIE DLA MAŁŻONKÓW.  Specjalny jednodniowy dzień skupienia dla małżeństw odbędzie się Krakowie – Olszanicy w sobotę  25 listopada 2017  w od g.9.30 do 18.00. Zapisy e-mailowe do 20 listopada na adres: apostolstwo-pd@komuniamalzenstw.pl. Dzisiaj przedstawiciele wspólnoty KOMUNIA MAŁŻEŃSTW skierują do nas słowo świadectwa i zaproszenia.

8. Zapraszamy chłopców i dziewczęta do włączenia się W LITURGICZNĄ SŁUŻBĘ OŁTARZA przy naszej Parafii. Zapisy i informacje w zakrystii.

9. Firma Green Office Ecologic, ogłasza zbiórkę tzw. elektrośmieci, czyli zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Przychody z akcji wspomogą zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce. Na terenie naszej parafii ODBIERZE ELEKTROŚMIECI W ŚRODĘ 8 LISTOPADA O GODZ. 9.00. Bardzo prosimy o dostarczenie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na placyk przed naszymi garażami w rogu za murem, na którym zawieszony jest plakat ewangelizacyjny WE WTOREK 7 LISTOPADA.

10. W czwartek zapraszamy na ADORACJĘ NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU od godz. 15.00. Również w czwartek zapraszamy SPOTKANIE GRUPY BIBLIJNEJ o godz. 19.00 w sali parafialnej. Spotkania mają charakter otwarty.

11. SENIORÓW I INNYCH CHĘTNYCH PARAFIAN zapraszamy na JEDNODNIOWY WYJAZD DO CZERNEJ W  SOBOTĘ 11 LISTOPADA br. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 9.00.  Powrót późnym popołudniem. Szczegóły i zapisy w zakrystii.

12. Za tydzień w niedzielę 12 listopada będziemy przeżywać IX DZIEŃ SOLIDARNOŚCI Z KOŚCIOŁEM PRZEŚLADOWANYM. Dzięki ofiarom składanym do puszek będziemy mogli wspomóc naszych braci chrześcijan prześladowanych za wiarę na całym Bliskim Wchodzie.

13. Dziękujemy Pani, która dotarła na sprzątanie kościoła z ul. Majówny.  W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy Parafian z ul. Majówny 25-37 i 80-88.

14. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli. Szczęść Boże!