WITAMY NA STRONIE PARAFIALNEJ

01.11.2017

Ogłoszenia duszpasterskie, 1 listopada 2017 - Wszystkich Świętych


1. Dzisiaj  msze święte odprawiamy wg porządku niedzielnego. O godz. 14.00 na cmentarzu odprawimy PROCESJĘ RÓŻAŃCOWĄ, a po niej MSZĘ ŚWIĘTĄ wypominkową w intencji wszystkich wiernych zmarłych.

2. DZISIAJ przedstawiciele parafian będą zbierać na cmentarzu OFIARY DO PUSZEK NA UTRZYMANIE CMENTARZA. Dziękujemy  za wsparcie i zrozumienie.

3. Jutro 2 listopada, przypada WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH. Msze święte wypominkowe odprawimy w kościele parafialnym o godz. 8.00 i 18.00 oraz na cmentarzu o godz. 14.00.

4. Od JUTRA przez cały miesiąc listopad będziemy odmawiać RÓŻANIEC WYPOMINKOWY za zmarłych. Rozpoczynać go będziemy o godz. 17.20, wspominając zmarłych według ulic zamieszkania osób polecających wypominki.

5. Od 1 do 8 listopada, każdorazowo nawiedzając cmentarz i odmawiając modlitwę za zmarłych, możemy uzyskać dla nich odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

6. Okazja do spowiedzi świętej codziennie pół godziny przed Mszą świętą.

7. Jutro nie będzie Adoracji Najświętszego Sakramentu. (Zapraszamy na Mszę świętą na cmentarzu o 14.00 oraz na Różaniec wypominkowy o 17.20).

8. Do wieczności odszedł śp. Stanisław Noworyta, lat 87 z ul Na Polankach. Jego pogrzeb odbył się wczoraj 31 października b.r. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie... .